Jdi na obsah Jdi na menu
 


  • Obrazek                               Let's Dance 2

                  Street dance

Kdo by čekal pokračování prvního dílu, ten by byl zklamán. Hlavní hrdinkou je dívka jménem Andie. Andie zemřela mamka když jí bylo šestnáct teď vyrůstá u mamčiny kamarádky Sáry. Celý svůj život věnuje tancování v taneční skupině 410 tam, ale jak se zdá nezůstane věčně. Kvůli zkouškám totiž ,,fláká" školu a Sára už nemá sílu Andie vychovávat. Na poslední chvíli se objeví její bratranec a nabídne ji pomoc. Andie-i když nerada začne chodit na MŠU -uměleckou školu.

Tam, potká pohledného Chase, který je skvělí tanečník. Chase si vždy přál tančit v 410 a tak doufá, že se tam prostřednictvím Andie dostane.

Kvůli MŠU Andie nemá čas na zkoušky 410 a tak ji vyhodí s crew(skupiny). Chase ale napadne skvělí nápad založit vlastní crew s Andie a dalšími dobrovolníky z MŠU

                     A teď může ten správný tanec začít!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

keci keci

(kiki, 15. 2. 2013 15:27)

takže za prví tyler neni její bratranec ale je její bratr za druhý chse chce soutěžit v dragonu (v klubu ) a né se 410 musíš pořádně vnímat film

keci keci

(kiki, 15. 2. 2013 15:23)

takže za prví tyler neni její bratranec ale je její bratr za druhý chse chce soutěžit v dragonu (v klubu ) a né se 410

Podívejte se!!

(Andie, 6. 8. 2009 17:40)

Strašně vám doporučuju tenhle filmík!! Je to úžasná přehlídka nejlepších tanečníků světa na jednom místě... tak e mrkněte.

JOOOO

(kiliska, 4. 8. 2009 18:20)

super film máš to tu good =)