Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                           Kapitola 1.
Kelly vytahuje z krabice kytaru , kterou přinesla z půdy a najednou si vzpomene:„už si koupila ty lístky?“Má totiž jít se svou nejlepší kamarádkou Lissou na koncert jejich oblíbeného rockového zpěváka Dollinga Rasha . „Ach jo..já zapomněla, ty myslíš, že to bude už všechno vyprodaný?“. Kelly se na ni podívá  a řekne: „ Rashel je nejslavnější zpěvák, jestli myslim?“ Na co ty mysliš? Tak víš přece že mám teď plnou hlavu Rona-povídá po uši zamilovaná Lissa. Rona, Rona a na mě se v tom tvým středisku ,, můj život“ čas nenajde?Povídá Kelly, která Lisse Rona závidí. Lissa chvíli mlčí a potom dodá: Je to jenom pitomej zpěvák.
Pitomej???? Čoveče to nejsi ty! Vždy jsi pro něj šílela, teď máš kluka a ani na mě si čas neuděláš! Lissa se urazí a odejde. Vážně jsem tak zamilovaná? Změnil mě Ron?A co když už prostě Kelly není moje nejlepší kamarádka? Tolik otázek, na které sama nezná odpověď.
Zatímco Lissa hledá odpovědi na své otázky Kelly sedí na krabici a drží kytaru, prohlíží si ji a najednou uvidí uvnitř lesknoucí se stříbrný plíšek. Hned utíká k oknu natočí kytaru proti světlu a čte: Prestižní kalifornský zpěvák Dolling Rasha hledá talentovanou dívku, která hraje na elektrickou kytaru.
,,Talentovanou dívku, která hraje na elektrickou kytaru“ čte si poslední řádek po druhé.
Co kdybych to zkusila? Tohle byl vždy její sen doprovázet Dollinga na kytaru. Lissa si mezitím uvědomí, že Kelly už přestává být sama sebou a čím dál tím víc je posedlá Dollingem. Ale má ji ráda a chce se usmířit. Tak hned utíká do arény pro lístky. ,,poslední peníze co mám“…ale když je to pro KELLY“ Dobrý den, kolik máte lístků na koncert Dollinga Rasha?,, Dobrý, na Dollinga?‘‘ Počkejte podívám se.Usměje se na ni starší paní a hledá lístky v hromadě dalších a dalších lístků…žádný všechny jsou vyprodané..-povídá paní a stále se usmívá ,, ach jo“ povzdychne si Lissa. Ale pro vás slečno se tu najde místo přímo na pódiu! Jak na pódiu?, ptá se Lissa. Zpěvák Dolling totiž hledá krásnou mladou dívku na zpěv, a já myslím, že jsi ta pravá. Já? Směje se Lissa.Co vy o tom můžete vědět? Pokývne hlavou Lissa. Já nic, ale ty to můžeš zjistit dám o tobě vědět Dollingovi. Tak děkuji, nevěřícně se dívá na paní a dodá nashle… po cestě si říká: ,,baba to má nějaký pomotaný!“
Mohla bych se stavit u Kelly a omluvit se jí, ale potom se ještě víc rozhádáme, protože jsem nekoupila ty lístky jak jsme se domluvili.
Copak teď asi dělá?A stejně kdyby opravdu ta stará paní měla pravdu, to bych opustila Rona? Kelly by mě potom tuplem nesnášela. Nejdřív jí přeberu Rona, nekoupím lístky a potom začnu chodit i s jejím nejoblíbenějším zpěvákem(o čem s jí ani nesnělo). Lissa sešla z chodníku, který vedl až k domku, kde bydlela Kelly.
Večer nemohla spát pořád si představovala jak chodí s Dollingem a jak dává kopačky Ronovi. Bylo to divný, protože Dollinga Rasha vůbec neznala ale přesto si v jejích představách skvěle rozuměli.
Když konečně usla zazvonil jí telefon.,, Nééééééééé !!! Kdo to může bejd!“ zvedne to: ,,No?
Ahoj Lisso,: slyší klučičí hlas, ,,Rone?“ Zeptá se. ,,Víš dneska jsem nemohl usnout pořád jsem přemýšlelo nás.“ Podívej Rone já taky nemohla usnout ale když už konečně usnu tak mi zavoláš ty nezlob se, ale já musím taky někdy spát! ,, Promiň zavolám zítra“ .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                     Kapitola 2.
Celou noc nemohla Kelly usnout a když už konečně zavřela obě oči volal jí Ron.
Vstávala hned jak se probudila, protože netušila kolikže hodin.
Chvíli jí trvalo než se jí před očima ranní mlha odkryla, ale pochvíli zděšeně spráskla ruce:
,,Bože!, šest hodin?!“ . Podívala se na ustlanou postel a když si vzpomněla, že by jí musela po druhé zase stlát radši si pročesala vlasy, oblékla se a nasnídala.
Najednou slyší:,, Kelly pojď sem!“volá ji máma z ložnice. ,,No?!“ Kelly mrzutě odpoví, protože ví, že jí za pár minut bude přidělen nějaký úkol. ,,Co si dneska dáte k obědu?!“ Ptá se chytře Kellyina máma. Tak to je gól máma se mě ptá co si dáme k obědu, jak to mám vědět?! Vždy vaří ona a jé. ,,Mami, ale já dneska nemůžu být doma musím si ještě něco vyřídit.“ Povídá kelly v domění, že máma změní názor. ,,Kelly nejsi malá holka, potřebuji abys pohlídala Teda (Kellyiniho mladšího bráchy).“ No..to je super teď ještě abych vysála a umyla nádobí a potom už můžu kandidovat na ,,chůvu týdne“. Kelly odchází z ložnice z hlavou skloněnou skoro až na zem a najednou uslyší: ,, A Kelly nezapomeň umýt nádobí a vysát!“.Teď už Kellyinina hlava jakoby padala až do sklepa (někam daleko pod zem).

Celý den uklízení a dalších domácích prací si Kelly ,,opravdu užila“ večer padla do postele a spala jako zabitá a když se další den probudila všechno ji bolelo.

 

 

                                           Vtipy

                                                                       Ženy

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním modelu BMW, která to frčela 160-kou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky! Když jsem se po ní za chvíli znova ohlídl, byla už napůl v mém jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha a spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi koleny. Kafe se vylilo, popálilo mě na koulích, zničil se mi mobil a přerušil důležitý hovor. Zas*aný baby za volantem!

 

 

 • Jde si takhle mladá slečna sama po parku, už je tak trochu přítmí, ale ještě je vidět, když tu náhle uvidí před sebou chlapa, jak se k ní žene s rozpřáhnutýma rukama. Slečna si povídá, že to bude asi nějakej uchylák, vždyť ho vůbec neznám, co asi tak bude chtít. Nejlíp bude, když si sundám šaty, aby mi je nepotrhal... Takže se úplně vysvleče a čeká, až k ní ten chlap příjde... Chlap se blíží... blíží... blíží ... a když je už jen dva kroky od ní, tak zařve: "Uhni kurvo, nesu sklo!"

   

  Prijdou takhle zenske houfne (autobus to napasoval vylohou do kosmetickeho salonu) do nebe k nebeske brane a tam narazi na Svateho Petra. Vsechny chteji samozrejme do nebe a tak musi podstoupit zkousku. Svaty Petr rika: "Ktera z vas mela styk pred tim, nez byla plnoleta, odchod!" Zvednou se asi tri zeny a odchazeji. "Ktera z vas byla neverna aspon jednou svemu muzi, odchod!" Zvedne se zbytek krome jedne a jdou smerem k peklu. Najednou Svaty Petr vola: "Hej, vratte se jeste!" Tak zeny utikaji zpet cele stastne, ze si to rozmyslel, a Svaty Petr rika: "Tu hluchou vemte sebou taky!!!!"

   

  Vite, kdy zena dokaze udelat z muze milionare??? Kdyz byl predtim miliardarem.

   

  "Pavle, nemohla bych jet s tebou tentokrát do Paříže?" Dotírá manželka pana ministra. "Ale má drahá, já tam budu mít spoustu práce, byla bys celé dny sama." "To nevadí, já bych se zatím poohlédla po obchodech, koupila si nějaký ten svetřík, šaty a různé doplňky..." "To si přece můžeš koupit tady taky." "To jsem chtěla slyšet."

                                                                       

                                                                         školní

  Paní ucitelka ve skolce pomáhá chlapeckovi s obouváním bot. Oba tlacili, tahali, ale porád se do tech boticek nemohli dostat. A kdyz se to konecne podarilo, tak si oba upocení sedli, chlapecek se podíval na boty a ríká: "Paní ucitelko, my jsme dali boticky obrácene." Paní ucitelka se také podívala a skutecne, boty byly obutý obrácene. Zachovala klid, znovu je sundala a znovu je rvali na nohy. Tentokrát správnou botu na správnou nohu. Potom se chlapecek podívá na boty a ríká: "To ale nejsou moje boticky." Ucitelka se kousla do jazyka a místo toho, aby na nej zarvala: "To jsi, ty hovado, nevedel drív?", s námahou zase boticky sundala. Kdyz byly boty dole, povídá chlapecek: "To jsou boticky mého brásky. Maminka ríkala, ze je ted budu nosit já." Ucitelka uz nevedela, jestli se má smát nebo plakat a znovu pomohla chlapeckovi do bot. Kdyz mu po té úporné práci pomáhala do kabátu, tak se zeptala: "Kde más rukavicky?" Chlapecek odpoví: "Rukavicky mám schované v botickách."

   

  Ve školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letim." Čímž samozřejmě pana profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro něj, student na vše odpověděl bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" Student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student neváhá: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí." Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."

   

  Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matiky. "Jak to?" ptá se podrážděně otec. "Nejdříve se mě učitelka zeptala, kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík. "A pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček. "Jakej je v tom kurva rozdíl?" rozčíli se tatík. "Přesně to jsem řekl," na to Pepíček.

  Sedí si tak profesor ve veřejné knihovně a sbírá jakési informace na svou další přednášku statistiky, když najednou překvapen vykřikne: "Překvapivé! Zvláštní!" - "Co se stalo?" optá se jeden ze studentů. "Věřil byste, že při každém mém výdechu zemře jeden člověk?" - "Opravdu zajímavé," opáčí student. "A zkusil jste jinou zubní pastu?"

   
 • O přestávce jsou na chodbě ve škole tři žáci. Jeden má dvojku z chování, druhý trojku z chování a třetí pětku z biologie. Jde kolem učitelka, a ten, co má dvojku řekne: -Já jí zvednu sukni. Ten s trojkou: -Já jí stáhnu kalhotky. A ten s pětkou: -A já jí praštím pravítkem přes koule!

 •  

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Zatím nebyl vložen žádný komentář